גבי בר מייצא את הפלטפורמה שעושה קסמים בעולם האיקומרס: MagicSoft.AI

גבי בר מייצא את הפלטפורמה שעושה קסמים בעולם האיקומרס: MagicSoft.AI

מסחר מקוון הוא מזמן כבר לא תופעה נישתית. למעשה, יותר מ-20% מהרכישות הצרכניות שנעשו בארצות הברית ברבעון הראשון של שנת 2022 התרחשו אונליין, והגיעו לסך של יותר מ-231 מיליון דולרים. הצמיחה האדירה בתחום האיקומרס היא הזדמנות עבור עסקים שמעוניינים להפוך את המותג שלהם לבינלאומי ולהגיע ללקוחות בכל העולם מבלי להשקיע בתשתית היקרה של עסק פיזי. אבל, באופן טבעי, התחום המשגשג הזה מושך שלל שחקנים חדשים וותיקים אשר יוצרים תחרות שלא קל להתבלט בה.

היתרון הטכנולוגי של חברת TCM

גבי בר וחברת TCM, אגרגטור של חנויות דיגיטליות בינלאומיות, מבינים שבשוק התוסס הזה, עבודה קשה אינה מספיקה. הם יצרו עבור הלקוחות שלהם יתרון מובנה בדמות טכנולוגיה ייחודית המאפשרת לחסוך עבודה ידנית, לקבל גישה לניתוח נתונים מתקדם ולנהל חנויות בקלות ובנוחות. המערכת, המבוססת על בינה מלאכותית ולמידת מכונה, נקראת MagicSoft.AI ומציעה בין השאר את היכולות הבאות:

  1. MagicSellAct – כלי בינה מלאכותית לזיהוי הזדמנויות ייחודיות בשווקי איקומרס. המערכת האוטומטית שמאתרת עבורכם נישות שהמתחרים שלכם עדיין לא הגיעו אליהן וחוסכת עבודת ניתוח נתונים מייגעת.
  2. MagicDrive – תוכנת למידת מכונה שהיא האנליסט החכם האישי שלכם. היכולות שלה מאפשרות לאתר במהירות הזדמנויות רווחיות וענפי צמיחה פוטנציאלים.
  3. MagicStore – פלטפורמת הניהול שמאפשרת לנהל מספר חנויות מקוונות במבט אחד. כל הנתונים ברמת הדיוק הדרושה זמינים לכם במסך אחד, כדי שתוכלו לקבל החלטות מושכלות לייעול העסק שלכם.
  4. NinjaInfluence – הכלי שמנגיש את שיטות השיווק היעילות ביותר לעסקים הקטנים ומאפשר איתור מדויק של שגרירי המותג שלכם מבין מיליוני משפיענים ברשתות שונות וברחבי העולם.


בימים אלה, גבי בר מרחיב את פעילות חברת TCM לחו"ל, ומעמיק את אחיזתה בשוק הבינלאומי. מטה החברה ייפתח בחודשים הקרובים בפלורידה, כך שגם בעלי חנויות אמריקאיים יוכלו להנות מן היתרונות הבלעדיים והטכנולוגיות החכמות, שלקוחות TCM כבר קוצרים את הפירות שלהם.

נגישות