גבי בר: 125 מיליון משפיענים ממתינים להשפיע על העסק שלך

גבי בר: 125 מיליון משפיענים ממתינים להשפיע על העסק שלך

אם נכנסתם לאחרונה לעסקי השיווק אונליין, פתחתם חנות אינטרנטית, או שאתם אנשי קידום ממומן בעצמכם, הגיע הזמן שתכירו את מערכת השיווק הדיגיטלי החדשה שמרעידה את השוק: Ninja – טכנולוגיית פרסום באמצעות משפיענים. השימוש במשפיענים למטרות הפצה ושיווק הוא לא עניין חדש, אלא שיטה שידועה ביתרונותיה על פני קידום ממומן; הכסף המושקע זורם באופן ממוקד לקהלים בעלי עניין אמיתי ברכישה וצריכה של המותג, ולא מפוזר ברחבי הרשתות החברתיות בהתאם למסננים בלתי מדויקים. במובן זה קידום ממומן הוא בגדר ׳יריה באפלה׳.

שיתופי פעולה עם משפיענים מניבים הרבה יותר כשנעשים באמצעות מערכות מקצועיות ולא באופן פרטני. לדבריו של גבי בר, מומחה במסחר ושיווק דיגיטלי, הסכמים קטנים עם משפיענים מוכרים בארץ הם לא שיניבו את הפריצה הגדולה של העסק שלך, אלא השיווק ההמוני. ״חנויות e-commerce באתרים גדולים כמו שופיפיי, אמזון וכדומה, באופן אוטומטי נועדו למכירות בהיקף רחב ובינלאומי. לכן, השוק הישראלי קטן מדי בשבילם ומגביל את יכולת הצמיחה שלהם. גם אם עסק ישתף פעולה עם שלוש משפיעניות שונות, לכולן יש את אותם עוקבים, וכך אותו לקוח קצה ייחשף לתוכן שלוש פעמים, במקום ששלושה לקוחות שונים ייחשפו אליו. הכסף לא מושקע ביעילות, זה פרסום רפטטיבי בקרב קהל שמלכתחילה לא מדויק עבור המותג״.

לפי גבי בר, על מנת להצליח, יש צורך בקהילת משפיענים רחבה ומבוססת בכל העולם, וזו הסיבה שהוא ייסד את פלטפורמת Ninja: ״היתרון של קהילה הוא שיש אפשרות לשווק את כל סוגי המוצרים. בשיתופי פעולה עם מיליוני משפיענים, יש מקום לכל קטגוריות הצריכה: בגדים, מוצרי חשמל, ציוד לתינוק, טיפוח וקוסמטיקה ועוד רבות אחרות. כל לקוחותינו, כולם בעלי עסקים מקוונים כמובן, מצויים בנסיקה מטאורית מהרגע שהתחילו לפרסם במערכת שלנו – בצורה רוחבית, הוגנת, משתלמת ומוכרת״.

השאיפות שלך, המטרות של Ninja

עסק דיגיטלי בעל מעוף, שמכוון גבוהה ושואף למחזורים של מיליוני שקלים בשנה (וגם יכול לספק את הסחורה), רצוי שיעבור לשיווק דיגיטלי של משפיענים. Ninja מהווה את הקרקע הרכה ביותר לדריסת רגל בשיטה, בעודה מציעה קהילה עצומה של משפיענים בכל העולם, שמוכנים ומזומנים לשיתופי פעולה מידיים שיכולים להכניס לכם הרבה מאוד כסף. האינפלואנסרים הם הדלת ללקוחות הכי חזקים שלכם, וככל שתבינו את זה מוקדם יותר, ההכנסה תתחיל לזרום בעורקי החנות המקוונת שלכם.

נגישות