גבי ושני בר מציגים: הכלי שישדרג את השיווק של העסק שלכם

גבי ושני בר מציגים: הכלי שישדרג את השיווק של העסק שלכם

זה לא סוד שהמסחר הוירטואלי הוא הזירה הרלוונטית ביותר עבור מותגים בימים אלה. בעשורים האחרונים, וביתר שאת בהשפעת מגיפת הקורונה, כולנו העברנו את הקניות שלנו מהקניון העירוני אל פלטפורמות דיגיטליות המאפשרות קניות באינטרנט במהירות ובקלות. במציאות שבה כולם מסתערים על המכירה המקוונת, עסקים נאלצים להשקיע תקציבים אדירים בשיווק כדי לבלוט בין המתחרים ולהגיע אל הקהל הרלוונטי שלהם. אבל עבור עסקים קטנים או חנויות בתחילת דרכן, הוצאות כל כך משמעותיות על שיווק פשוט לא באות בחשבון. הפתרון עבורם הוא שיווק באמצעות משפיענים – שיטת הפרסום שפונה ישירות לדור הרשתות החברתיות ומאפשרת להפיץ את הבשורה על המוצרים שלכם בעלות נמוכה בהרבה.

מה זה שיווק משפיענים ולמי זה מתאים?

מאחורי צמד המילים הזה מסתתרת שיטה פשוטה למדי: מותגים פונים אל מובילי דעה בתחום הרלוונטי אליהם, מציעים להם להשתמש במוצר שלהם ומבקשים לספר לקהל ברשתות החברתיות את התרשמותם. חשוב להבין שלבעלי חשבונות פופולריים באינסטגרם או בטיקטוק יש השפעה עצומה על הקהל שעוקב אחריהם. העוקבים מרגישים שהם מכירים את המשפיען וסומכים על דעתו, ולכן המלצה ממנו נתפסת כמעין "עצה מחבר" ולא כפרסום. מחקרים מוכיחים שבמקרים רבים שיווק משפיענים יעיל יותר מפרסום באמצעות מודעות, כי הוא מצטייר כאמין, ומאפשר להגיע ישירות לקהל היעד.

לפי גבי ושני בר, הכוכבים המפורסמים ביותר בעולם כיום ממליצים על מוצרים תמורת תשלום בחשבונות שלהם וזה נתפס כפרקטיקה לגיטימית לחלוטין. אבל, באופן טבעי, אם אתם עסק בתחילת דרכו לא תצליחו לשכנע משפיען שיש לו מאוד אלפי עוקבים לפרסם את המוצר שלכם. האם זה אומר ששיווק משפיענים הוא לא בשבילכם? ממש לא! עסקים קטנים יכולים לבנות את הקהל שלהם ברשת באמצעות פנייה למיקרו-משפיענים, יוצרי תוכן שאמנם יש להם רק אלפים בודדים של עוקבים, אבל הם כבר הצליחו לבנות איתם את אותה מערכת יחסים אישית שעומדת בבסיס שיווק המשפיענים.

הפתרון שאפשר שיווק משפיענים בקלות וביעילות גם לעסקים קטנים

בעלי עסקים המעוניינים ליצור קמפיין משפיענים כדי לקדם את המוצר שלהם, מגלים לעתים קרובות שלא מדובר במשימה פשוטה. איך מוצאים את אותם מיקרו משפיענים שהקהל שלהם באמת יתעניין בכם ושהם מצדם מעוניינים לעסוק במוצר שלכם בערוצים שלהם? כל מי שאי פעם ניסה לעשות זאת בעצמו יודע שמדובר בעבודה קשה ומייגעת. לאתר משפיענים רלוונטים, לפנות אליהם באופן אישי, לנהל משא ומתן על התשלום ולעקוב אחר תוצאות הקמפיין זה תהליך שדורש המון זמן ומאמץ.

כאן נכנסת לתמונה פלטפורמת Ninja influence הייחודית שפותחה על ידי גבי ושני בר, בעלי האגריגטור TCM. המערכת מסייעת לחנויות מקוונות למקסם את הרווחים שלהם אונליין. Ninja Influence מאגדת במקום אחד מעל 120 מיליון משפיענים מכל רחבי העולם, שפעילים במגוון רחב של נישות ורשתות חברתיות. באמצעות המערכת, קל ליצור קמפיין משפיענים שתפור בדיוק לצרכים של העסק שלכם. היא מאפשרת לנהל את כל התהליך במקום אחד, החל ממציאת המשפיענים בעלי הקהל המתאים ביותר למותג, ועד לניתוח נתוני הקמפיין.
המערכת העוצמתית של Ninja Influence מפלחת את מיליוני המשפיענים הקיימים ברחבי הרשת על פי הפרמטרים החשובים עבור בעלי עסקים: תחומי עניין, מיקום בעולם, כמות העוקבים, תדירות פרסום תוכן, ורמת המעורבות שהתוכן שלהם מקבל מהקהל. בדרך זו, Ninja חוסכת את החיפוש המייגע ומאפשרת לכם להגיע בקלות למשפיענים שיעזרו למותג שלכם לצמוח. זו מערכת שמשנה את חוקי המשחק עבור העסקים הקטנים, מאפשרת לקדם מותגים בזירות המסחר העולמיות וסוללת את הדרך כדי שהמותג שלכם יהפוך לבינלאומי.

נגישות