שני וגבי בר מסבירים: מציאת הלקוח האידיאלי בעזרת מערכת Ninja

שני וגבי בר מסבירים: מציאת הלקוח האידיאלי בעזרת מערכת Ninja

כבעלי עסקים בזירת האונליין, אתם מכירים היטב את האתגר המרכזי העומד בפניכם – שיווק. פרסום איכותי וטרגוט מדויק הם המשתנים שהופכים עסק למצליח. אלא שלאור העובדה שמספר חנויות האונליין הוא כמספר הדגים בים, לבלוט מעל כולם, או פשוט למכור, זו משימה מורכבת במיוחד. כאן נכנסים לתמונה שני וגבי בר, מומחי שיווק אונליין מהידועים בארץ, עם מוצר טכנולוגי ראשון מסוגו שהוא בגדר מקפיץ מכירות יעיל ומוכח – נינג'ה

באמצעות חיבור לעולם טכנולוגי אינסופי של משפיענים, נינג׳ה מגבירה חשיפה לחנות ומחברת את המוצרים שלכם לקהלי היעד הרלוונטיים. כאשר יצירת התוכן ושיתופי הפעולה עם משפיעני הרשת נעשית בצורה מהוקצעת ויעילה יותר, המשאבים היקרים שדרושים לניהול עסק מקוון מנותבים לכיוון הנכון, ויכולים להיות מוקדשים לניהול שוטף ותפעול.

Ninja: קהילות משפיענים הן הדור החדש של שיווק חנויות מקוונות

שני וגבי בר משתמשים בניסיון הכביר שלהם בזירה הפרסומית ועושים סדר בפעילות שלך כבעל עסק; הרעיון הוא הסטת המשאבים היקרים שרבים משקיעים ביצירת תוכן עצמאי ובקידום ממומן – שיטות סיזיפיות שהוכחו כבלתי יעילות – לשיתוף פעולה אפקטיבי עם משפיעני רשת מכל רחבי העולם. התוכן האותנטי שמייצרים המשפיענים הוא בעל כוח השפעה אדיר על הצרכנים הפוטנציאליים שלכם, והוא המניע החזק ביותר לפעולה, כיוון שהוא מותאם בדיוק עבור קהלי היעד הרלוונטיים למותג שלכם; אותם קהלים שבפועל יקליקו לרכישות שיבססו את ההכנסה השוטפת מהעסק.

האפקט החזק ביותר של שיתוף הפעולה שנינג'ה יוצרת עבור העסק המקוון שלך, הוא המעבר מעסק מקומי ומוגבל לעסק גלובלי, וזו החותמת ללגיטימיות שלך בשוק. יצירת מותג בינלאומי רווחי ובצמיחה הוא לא עניין של מה בכך, והזירה התחרותית לא מאפשרת לנוח על זרי הדפנה ולהישאר מאחור. הנינג'ה מציע שיווק בינלאומי, הפצה המגובה במדדים סטטיסטיים של כל משפיען, במגוון חבילות ייעודיות למותג, שבשורה התחתונה – יוצרות הכנסות חדשות לעסק.

נגישות